KTM Prisliste 2019

Under finner du prisliste på KTM 2019 modeller road og off-road. 
Prisene er eksklusive klargjøring.

Road 2019

MotorsykkelEngangsavgift og vrakpantUtsalgspris ink mva og avgifter/vrakpant
125 Duke 500,-47.899,-
RC 125500,-47.899,-
390 Duke12.529,-62.928,-
RC 39013.231,-67.330,-
690 Duke21.917,-105.816,-
690 SMC R28.933,-127.932,-
690 Enduro R30.337,-129.339,-
790 Adventure37.889,-159.988,-
790 Adventure R37.889,-170.088,-
790 Duke41.397,-138.696,-
790 Duke L (A2)42.099,-135.198,-
1290 Super Adv S92.379,-245.278,-
1290 Super Adv R92.379,-250.978,-
1290 Super Duke R95.185,-245.384,-
1290 Super Duke GT95.185,-263.784,-

Fyll ut formen under for et uforpliktende pristilbud fra vår selger Marius.